Tespol Sp. z o.o. – urządzenia kontrolno-pomiarowe

2022-12-20

Firma Tespol to Polskie przedsiębiorstwo działające od wielu lat w branży kontrolno — pomiarowej, systemów radiokomunikacyjnych. Swoim klientom firma ta zapewnia indywidualne podejście przepełnione profesjonalizmem w każdej sprawie.

Cyfrowe urządzenie pomiarowe

Cyfrowe urządzenie pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.1

Sama działalność firmy Tespol skupia się na kompleksowym dostarczaniu produktów oraz usług, które związane są z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie technologi i systemów pomiarowych związanych z łącznością. Wszystkie rozwiązania oferowane przez firmę Tespol posiadają profesjonalną obsługę techniczną.

Cyfrowe urządzenie pomiarowe

Cyfrowe urządzenie pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.2

Firma posiada podpisane na stałe wiele kontraktów ze światowej sławy producentami, którzy dostarczają wysokiej jakości produkty. Specjalistyczne oscyloskopy oraz multimetry najwyższej klasy są dostępne od ręki. To grona producentów, z jakimi firma Tespol współpracuje, należą między innymi: Rohde&Schwarz, Keithley, Spectracom, Tektronix, Magna-Power,Zurich Instruments oraz Dewetron.

Cyfrowe urządzenie pomiarowe

Cyfrowe urządzenie pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.3

Firma posiada także zaawansowany system ochrony danych, który został opracowany na potrzeby współpracy z sektorem wojskowym. Dzięki szerokiej ofercie, każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992410135
Regon
930513685
Adres

ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław

  • Tespol Sp. z o.o. – urządzenia kontrolno-pomiarowe
  • Tespol Sp. z o.o. – urządzenia kontrolno-pomiarowe
  • Tespol Sp. z o.o. – urządzenia kontrolno-pomiarowe