Serwis telefonów i laptopów ForceGSM Wrocław

2023-01-05

ForceGSM to działający od 2009 roku serwis gsm. Firma ma kilkanaście punktów stacjonarnych we Wrocławiu oraz serwis mobilny, dzięki któremu można oddać urządzenie do naprawy bez wychodzenia z domu. Przedsiębiorstwo oferuje również serwis wysyłkowy, który dostępny jest na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej.

serwis laptopów Wrocław

ForceGSM - serwis laptopów Wrocław

Serwis zajmuje się naprawami wszelkich urządzeń mobilnych oraz laptopów i komputerów stacjonarnych oraz różnymi usterkami, takimi jak uszkodzenia ekranu, brak ładowania czy awarie systemu operacyjnego. Usługi oferowane przez serwis obejmują zarówno wymianę baterii czy wyświetlacza, jak i naprawy elektryczne oraz czyszczenie zalanych urządzeń.

Zdecydowaną większość napraw serwis wykonuje na poczekaniu, w czasie nie dłuższym niż 30 minut. Firma ForceGSM prowadzi również skup i sprzedaż telefonów. W punktach firmy można nabyć także akcesoria do telefonów komórkowych, takie jak słuchawki, ładowarki, karty pamięci, folie i szkła ochronne, powerbanki czy zestawy głośnomówiące.

ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Adres

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • Serwis telefonów i laptopów ForceGSM Wrocław